гідродинамічна прочистка каналізації Харків і область

Зателефонуйте щоби залишити заявку

БЕЗ ВИХІДНИХ ЦІЛОДОБОВО

 • побутова і дощова каналізація
 • стояки і канали
 • колодязі та відстійники
 • насосні станції та СЕПАРАТОРИ
 • АВАРІЙНЕ ПРОЧИЩЕННЯ
 • СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
 • ГОТІВКОВИЙ І БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК
 • ПРАЦЮЄМО З 1996 РОКУ

Гідродінамічне прочищення каналізації

З метою безпеки наших клієнтів і своїх співробітників, а також для збереження інженерних систем, ми використовуємо тільки сертифіковане обладнання – німецькі гідродинамічні установки Rothenberger RO-JET 85/160.

Це так звана промивка каналізації. Метод підходить для труб і поверхонь з будь-якого матеріалу, очищення вигрібних ям, ємностей, внутрішньобудинкової, зливової і зовнішньої каналізації. Наше обладнання має довжину шлангів до 100 метрів, дозволяє чистити труби діаметром від 32 до 500 мм і проходити повороти труби 90 градусів.

Вода в поєднанні з сучасними технологіями – краще натуральний засіб для чищення.

Гідродинамічна прочистка каналізації

Без вихідних Цілодобово Виїжджаємо відразу

Зателефонуйте щоби залишити заявку

Як це працює

У труби заводять спеціальний шланг, в нього під тиском подається вода і, розбризкуючись з форсунки, вона розмиває осад і нашарування. Бруд збивається, відшаровується і змивається. Розмивочна насадка підбирається під діаметр труби що засмітилася. Є можливість відрегулювати тиск води і вибрати відповідний натиск так, щоб видалити практично будь-які забруднення. Додаткова механічна чистка після промивання застосовується вкрай рідко – виключно для видалення скам’янілих забруднень або застрягли твердих предметів (арматура, будівельне сміття, тощо)

Переваги гідродинамічної очистки каналізації:

 • добре підходить для систем побутової каналізації (ми чистимо труби будь-якої конфігурації, з безліччю поворотів; в тому числі системи зі складною або нестандартною розводкою)
 • незамінна для систем дощової каналізації(ми чистимо труби діаметром до 500 мм з різним ступенем замулювання; видаляємо коріння рослин, пророслі всередину ливневки, взимку видаляємо крижані затори, тощо)
 • зручна для громадського харчування, установ і підприємств (дозволяє швидко усунути засмічення без зупинки робочих процесів, а при регулярному сервісному обслуговуванні гарантує безперебійну роботу систем водовідведення).

Без вихідних Цілодобово Виїжджаємо відразу

Зателефонуйте щоби залишити заявку

Гідродинамічне прочищення каналізаціїшироко застосовується завдяки своїй зручності, а також ряду інших переваг. Очищення каналізації водою – екологічно безпечна і не здатна пошкодити труби. По-перше, при роботі не використовуються шкідливі і їдкі хімічні речовини, по-друге, труби не піддаються грубому технічному впливу.

Гідродинамічне промивання каналізації та ємностей з будь-яких матеріалів, будь-якої форми і складної розводки:

 • стояки каналізації
 • вуличні вводи в каналізацію будинку
 • оглядові колодязі
 • насосні станції
 • відстійники
 • сепаратори жирів і нафтопродуктів

Це ідеальний метод підтримки чистоти в системах зовнішньої каналізації. При регулярному використанні, наприклад, в річних циклах, він гарантує користувачам безвідмовну роботу системи.

Вартість гідродинамічної прочищення каналізації

Ціна кожного замовлення розраховується індивідуально. У разі аварійного виклику враховується ступінь забруднення, терміновість, час доби, місце прочищення, необхідність проводити ремонтні роботи і т.д..

Ціна регулярного профілактичного гідродинамічного прочищенняканалізації, наприклад, за договором сервісного обслуговування, завжди істотно дешевше – в середньому відсотків на 30.

Профілактичне прочищення каналізації дешевше ніж терміновий виклик.
Якісне обслуговування внутрішньої і зовнішньої каналізації – це, в будь-якому випадку, досить відповідальний і трудомісткий процес. Ми подбали про те, щоб у нас цим займалися самі надійні фахівці. Праця хорошого і досвідченого майстра, природно, не може бути занадто дешевим. Тому кожен раз ми з нашими клієнтами разом знаходимо взаємовигідні способи оптимізації витрат.

Наприклад, автомийка або АЗС + кафе, розташоване в ній же, отримують знижки при укладенні договорів. Якщо декілька організацій знаходяться поруч і обслуговуються за один візит – вони теж отримують знижки.

Ми завжди максимально йдемо назустріч нашим клієнтам, підбираємо оптимальний спосіб очищення, найбільш відповідне обладнання і погоджуємо зручний для всіх графік робіт.

Телефонуйте щоб отримати безкоштовну первинну консультацію і розрахунок ціни.

Без вихідних Цілодобово Виїжджаємо відразу

Зателефонуйте щоби залишити заявку

 • Працюємо в неробочий час – 24 години на добу, 7 днів на тиждень, у свята і вночі
 • Всі види прочищення і ремонт каналізації
 • В межах Харкова і передмістя – ми приїжджаємо протягом 1 години
 • В області – за домовленістю, але не більше доби.
 • Спеціальне обладнання для безпечної роботи в квартирах, кафе і ресторанах
 • Гарантія 1 рік на ремонтні та монтажні роботи

Поширені запитання

Так, замовлення виконується протягом 1 години по Харкову, а по Харківській області – коли вам буде зручно.

Так, ми працюємо в будь-який «неробочий» час. Аварія в каналізації не терпить зволікання – приміщення може затопити, і навіть не водою …

Так, ми даємо гарантію 1 рік на ремонтні та монтажні роботи. На запчастини поширюється гарантія виробника (рекомендуємо зберігати чеки і «гарантійкі» при покупці труб, змішувачів і т.п.)

Так, крім прочищення та ремонту каналізації, ми виконуємо сантехнічні роботи.

Ремкомплекти ми возимо з собою – машина, приїжджає на виклик з повною аварійною комплектацією.

Унітаз не знімаємо, а якщо потрібно зняти, то самі встановимо назад.

Так, можемо, але про відсутність під’їзних шляхів прохання попереджати заздалегідь. Шланги для гідродинамічної чистки можуть бути довжиною до 100 метрів. Для механічної прочистки ми можемо привезти компактне обладнання.